FK Klášterec nad Ohří „A“   -  TJ Sokol Horní Jiřetín    13 : 1  ( 6 : 1 )

Branky : Černý 7 , Goral 3 , Kopinec , Říha - Boublík

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava :  Pošta , Klimeš , Kohout , Špicar , Poláček , Boublík , Al Kadmani , Tvrdek , Karas , Fryček

Přípravka zajížděla do Klášterce , kde inkasovala velký příděl branek . Domácí jsou jasným lídrem soutěže, tak se není čemu divit . V dalším kole kluci hrají doma se Strupčicemi a určitě se polepší , přejeme hodně štěstí .

TJ Sokol Březno  -  TJ Sokol Horní Jiřetín    7 : 4  ( 5 : 1 )

Branky : Dvořáček  3 , Národa 2 , Kudláčková , Kos  - Boublík 3 , Kohout

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava :  Pošta , Poláček , Karas , Fryček , Kohout , Klimeš , Boublík , Al Kadmani , Tvrdek , Špicar , Krčmár

Přípravka zajížděla do Března , kde hrála za špatného počasí svůj další zápas . Po prvním prohraném poločase 1:5 se kluci zvedli a druhý poločas vyhrály 3:2 . Sice celkově prohráli ,ale za svůj výkon se nemusí stydět .

TJ Sokol Horní Jiřetín -   FK Klášterec nad Ohří „B“   0 : 3  ( 0 : 1 )

Branky : Šmíd 2 , Wiedermann

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Pošta , Poláček , Karas , Fryček , Kohout , Tvrdek , Špicar , Klimeš , Al Kadmani , Boublík , Krčmár

Naši nejmenší sehráli své domácí utkání  proti béčku Klášterce , na který si věřili . Hned v 5.minutě jsme inkasovali zbytečnou branku a pak jsme se snažili srovnat skore , což se nám do poločasu nepodařilo . Ve druhém jsme dostali dvě rychlé branky a o výsledku bylo jasno , přesto jsme se snažili alespoň korigovat výsledek , ale za celý zápas se nám nepodařilo vstřelit gól .

TJ Sokol HJ – SFK Meziboří   3 : 9  ( 0 : 5 )

Branky : Pošta 2 , Boublík – Štandera 5 , Zeman 2 , Korf , Bartůněk

Sestava : Pošta , Klimeš , Krčmár , Kohout , Špicar , Poláček , Tvrdek , Boublík , Fryček , Karas , Al Kadmani

ŽK : žádná

ČK : žádná

Naše nejmenší naděje prohráli s celkem Meziboří  , když o výsledku se rozhodlo již v prvním poločase , který kluci prohráli 0:5 . V dalším utkání se určitě povede lépe !!!

TJ Kopisty – TJ Sokol HJ  11 : 9  ( 4 : 5 )

Sestava : Pošta , Poláček , Kohout , Klimeš , Tvrdek , Al Kadmani , Boublík , Fryček , Karas , Krčmár Špicar

Branky : Vyčichlo 7 , Kupec 3 , Konečný – Boublík 5 , Krčmár 3 , Kohout

ŽK : žádná

ČK : žádná

Za nádherného počasí sehráli naše nejmenší naděje výborný zápas v Janově , kde sice prohrály , ale diváci viděli 20 branek . Po poločase kluci sice vedli 5:4 , ale domácí výsledek otočili ve svůj prospěch .

1.FC Spořice  -  TJ Sokol Horní Jiřetín    10 : 7  ( 6 : 3 )

Branky : Kubovič 4 , Gombár 3 , Malcovský 2 , Hamp  - Pošta 6 , Kohout

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Boublík , Pošta , Poláček , Karas , Fryček , Kohout , Klimeš ,

Přípravka tentokrát prohrála ve Spořicích ,ale 17 gólů nadchlo každého diváka . Kluci se snažili ,ale bohužel malý počet hráčů asi rozhodl toto utkání .

TJ Sokol Horní Jiřetín -   TJ Sokol  Vilémov   5 : 0  ( 2 : 0 )

Branky : Tvrdek 4 , Klimeš

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Pošta , Poláček , Karas , Fryček , Kohout , Tvrdek , Špicar , Klimeš , Al Kadmani , Boublík , Kohout

Naši nejmenší sehráli své domácí utkání na hodně těžkém terénu , a to jim trochu vadilo v kombinaci . Přesto si kluci počínali velmi dobře a s přehledem vyhráli  5:0 . Blahopřejeme k další výhře .

SK Strupčice  -  TJ Sokol Horní Jiřetín    4: 5  ( 1 : 3 )

Branky : Trejbal 2 , Trunschka , Beran - Tvrdek 3 , Kohout 2

ŽK : žádná

ČK : žádná

Přípravka hrála své utkání za nepříliš hezkého počasí  , ale to nevadilo , aby na soupeře vlétla a již v 6. minutě vedla 2:0 . Po vyhraném poločase si své vedení ještě navýšili a jen polevení v závěru znamenalo snížení domácích na rozdíl jediné branky . Klukům gratulace .

TJ Sokol Horní Jiřetín -   FK Klášterec nad/Ohří  „A“   1 : 10  ( 1 : 3 )

Branky : Klimeš – Kopinec 3 , Málek 2 , Hnát 2 , Říha , Goral , Černý

ŽK : žádná

ČK : žádná

Naši nejmenší sehráli své domácí utkání na těžkém terénu , když se soupeřem drželi kluci krok jen první poločas , pak docházely síly a hosté pak jen navyšovaly svůj náskok .

FK Tatran Kadaň „B“ - TJ Sokol Horní Jiřetín  9 : 7 ( 5 : 1 )

Branky : Hanzlík 4 , Prak , Rajtr , Šercl , Elias , Hefner – Tvrdek 7

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Boublík , Poláček , Karas , Fryček , Kohout , Pošta , Špicar , Tvrdek , Klimeš , Al Kadmani

Kluci zajížděli ke svému utkání do Kadaně , kde domácí na ně vlétli a již v prvním poločase se dokázaly dostat do jasného vedení . I ve druhém poločase nic nenasvědčovalo , že by mělo dojít k nějakému zvratu , ale naši borci se kously a dokázaly pomalu neuvěřitelné , když vedení domácích snížili z 8:1 na 8:7 a v posledních dvou minutách chtěli vyrovnat ,ale domácí rozhodli v poslední minutě devátým gólem . Hezký zápas , který ozdobil náš hráč Tvrdek 7 brankami .

TJ Sokol Horní Jiřetín – TJ Sokol Březno  2 : 7 (1:3)

Branky : Pošta 2 – Národa 4 , Dvořáček , Kos , Rezek

ŽK : žádná

ČK : žádná

Naše nejmenší naděje nestačili v dalším kolem na celek Března , když doma podlehli vysoko 2:7 . Hostující útočník s číslem 5 nám vstřelil 4 branky . V dalším kole se snad bude dařit lépe .

FK Klášterec nad Ohří „B“ – TJ Sokol Horní Jiřetín   5 : 4  ( 2 : 3 )

Branky : Šmíd 2 , Kutílek , Felkl , Holeček – Špicar 3 , Karas

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Boublík , Poláček , Karas , Špicar , Fryček , Kohout , Pošta

Naši nejmenší sehráli smolný zápas , když ještě v poločase vedli 3:2 . Přestřelka pokračovala i ve druhém poločase , když jsme 13.minut před koncem vedli  4:3 , ale bohužel domácí vyrovnali a v poslední minutě zápas otočili . Nic se neděje a klukům přejeme více štěstí v dalších zápasech .

SFK Meziboří - TJ Sokol Horní Jiřetín   11 : 5  ( 5 : 2 )

Branky : Frank 3 , Bartůněk 3 , Štandera 2 , Frohlich 2 , Korf – Pošta 4 , Fryček

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Boublík , Poláček , Karas , Fryček , Pošta , Kohout , Tvrdek , Špicar

Naši nejmenší sehráli své utkání nedaleko na kopci v Meziboří . Utkání se muselo velmi líbit , když padlo celkem 16 branek . Domácí byly o něco lepší a hlavně mají více hráčů na střídání .Hrálo se za krásného počasí .

TJ Sokol Horní Jiřetín – TJ Kopisty  1:13   (1:7)

Branky : Pošta – Vyčichlo 4 , Kupec 3 , Dlask 2 , Blaha 2 , Nistor , Slavík

ŽK : žádná

ČK : žádná

Sestava : Pošta , Krčmár , Kohout , Klimeš , Fryček , Boublík , Al Kadmani

V dnešním utkání nestačila naše přípravka na celek  TJ Kopisty a vysoko podlehla , když soupeř byl fotbalovější . Bohužel jsem utkání nestihl , přestože jsem se moc těšil , protože je to paráda sledovat prcky , jak chtějí hrát , nejsou sprostí  a hra je baví . Výsledek není důležitý , časem se to vyrovná , když tedy budeme mít více fotbalistů do takovéto kategorie . Je škoda , že máme jen sedm fotbalistů , chtělo by to přilákat i další kluky . Ještě si stále pamatuji jak dnešní dorostenci inkasovaly i více jak dvacet branek .