Utkání podzim 2016

3.kolo  - 27.8.2016  H.Jiřetín - Neštěmice 5:2  (0:1)

Sestava :  Šuber – Persona, Novotný, Hošek, Levý – Hlaváček (87.min Veverka) , Linka, Mikulčík, Broskovics – Fišer (88.min Stříbrný) , Čermák (85.mun Kunz)

Náhradníci: Flemmr, Aschenbrenner

Branky: 48.min vlastní, 49.min Fišer, 51.nin Linka, 79.min Novotný (PK), 80.min Čermák

Žluté karty: 67.min Levý, 77.min  Novotný

Toto utkání jsme sehráli na svém domácím hřišti s mužstvem Neštěmic. Po ostudné porážce z předešlého kola v Krupce jsme chtěli předvést lepší výkon a konečně vyhrát. Do utkání jsme vstoupili aktivněji, v prvních deset minutách jsme měli dvě šance, které jsme neproměnili a v 15.minutě přišel trest. Hosté zakombinovali a zakončující hráč nedal našemu brankáři Šuberovi šanci a prohrávali jsme 0:1. V nastoleném trendu pokračovala první půle, my jsme byli aktivnější, opět jsme se dostávali do zakončení, ale bez výsledku, naopak ve 39.miutě mohli hosté zvýšit své vedení, al jejich zakončujícího hráče vychytal náš brankář Šuber. A tak první půle skončila stavem 0:1. My jsme od začátku soutěže za dva a půl utkání nevstřelili žádný gól.  Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivněji. V 48.minutě jsme zahrávali rohový kop, po něm vznikl v pokutovém území hostí závar, důrazný Čermák se zmocnil míče, vystřelil a bránící hráč srazil míč do vlastní branky - 1:1. Hosté na půlce rozehráli míče se zmocnil Mikulčík, na levé straně našel nabíhajícího Broskovicse , ten poslal centr do vápna domácích na nabíhajícího Fišera na ten nás hlavou poslal do vedení 2:1. Hostující hráči se z těchto dvou obdržených branek ještě ani nevzpamatovali a v 51.minutě inkasovali potřetí, to když opět Mikulčík vybojoval na polovině hřiště míč, ideálně vyslal do brejku Linku, který se tváří v tvář brankáři hostů nemýlil a my vedli 3:1. Po těchto 3.minutách byli hosté zralý na ručník. Do utkání jsme je vrátili my, když v 53.minutě zbytečně chyboval Levý, hostující hráč postupoval sám na našeho brankáře a snížil stav utkání na 3:2. Poté hosté začali opět hrát, dostali se do jedné vyložené šance, ale opět nás podržel brankář Šuber. V 77.minutě vymíchal na polovině hřiště hostujícího obránce Fišer, dostal se za jeho záda a postupoval by sám na hostujícího brankáře, bránící hráč hostí ho zezadu podrazil a poslal ho k zemi, za tento zákrok mu hlavní rozhodčí v souladu s pravidly udělil červenou kartu a poslal ho tak předčasně do sprch. My jsme hráli od té chvíle o jednoho muže v poli navíc. V 79.minutě vystihl špatnou rozehrávku hostujícího brankáře s obránce důrazný Čermák, vybojoval míč a hostujícímu brankáři už nezbylo nic jiného než ho faulovat, za což hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, k jeho zahrání se postavil kapitán mužstva Novotný a přesnou střelou do pravého horního rohu zvýšil naše vedení na 4:2. O minutu později jsme předvedli opět pohlednou kombinační a zakončující Čermák navýšil naše vedení na 5:2. Utkání se již v klidu dohrálo, my jsme vyhráli 5:2 a částečně jsme tak odčinili ostudnou prohru z minulého kola.

2.kolo  - 20.8.2016  Krupka -  H.Jiřetín 7:0  (2:0)

Sestava :  Aschenbrenner – Veverka (63.min Persona), Linka, Hošek, Levý – Broskovics, Kunz, Novotný, Fišer (78.min Dolejška) – Hlaváček, Mikulčík

Náhradníci: Bystý, Vrba

Žluté karty: 34.min Hlaváček, 43. Novotný, 69.min  Linka

V dalším utkání jsme zajížděli do Krupky. Od úvodu utkání byli lepší domácí hráči, ale první velkou příležitost jsme měli my, když v 19.min Hlaváček postupoval sám na domácího brankáře, ale neproměnil. V 34.minutě se domácí ujali vedení 1:0 a ve 40.minutě ho navýšili na 2:0, takto skončila první půle.  Do druhé půle vstoupili aktivněji opět domácí hráči a po brankách v 62. A 65.minutě vedli již 4:0. My jsme poté působili odevzdaným dojmem, čehož domácí hráči využili a do konce utkání nám přidali ještě 3 branky a my prohráli vysokým rozdílem 7:0.

1.kolo  - 13.8.2016  H.Jiřetín – Bílina  0:0  (PK:7:8)

Sestava :  Aschenbrenner – Hlaváček, Linka, Hošek, Levý – Ševčík (80.min Kunz), Novotný (64.min Veverka), Broskovics, Fišer – Čermák, Mikulčík

Náhradníci: Bystý, Horáček, Persona, Relich

Žluté karty: 23.min Novotný, 39.min Linka, 58.min Fišer, 78.min Hlaváček

V úvodním kole nového ročníku jsme přivítali na svém hřišti mužstvo Bíliny.  Od počátku bylo utkání vyrovnané, v kombinaci obou mužstev bylo mnoho nepřesností. Šance byly na obou stranách, ale střelci v nich selhali. Proto na konci utkání svítil na tabuli stav 0:0. Následovali penalty v nichž střelci na obou stranách byli úspěšní až do osmé sedmé série, v osmé střelci obou mužstev neproměnili, ale my jsme neproměnili ani v deváté sérii, hosté ano a radovali se z bodu navíc.